KALİTE

kalite

Ürünlerimiz üreticilerden direkt olarak kaliteli hammadde seçimi, uluslararası kuruluşlarca onaylanmış ve uygulanmakta olan firmamızın sahip olduğu TSE, BRC, IFS Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standartlarına göre onaylı üretim tesislerinde üretilmektedir. Hammadde kabulden tüketime kadar olan tüm basamaklarda kayıtlar tutulmakta ve izlenebilirlik sağlanmaktadır. Fabrikamızda fiziksel ve kimyasal analiz laboratuvarlarımız mevcuttur. Üretim sırasında yapılan kalite kontrol analizleri her yüklemede siz müşterilerimize sağlanmaktadır.

 

Faaliyet gösterdiğimiz gıda sektörü, titizlik gerektiren ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayan bir sektördür. Uzunoğlu Tarım Ürünleri İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. tamamıyla ihracata yönelik bir firma olduğundan, ürün kalitemizin sadece firmamızın prestijini değil, ülkemizin prestijini de etkileyeceği bilinciyle geliştirdiğimiz kalite politikamızın temel esasları: 

 

Müşterilerimize gıda güvenliğine, sistem gerekliliklerine ve kanuni şartlara uygun ürün, uygun fiyat, zamanında teslimat üçgenini bozmadan en iyi ürünleri sunmak.

 

1. Müşteri beklentilerini doğru tespit etmek, bekleneni tam ve doğru olarak karşılamak,
2. Hızla gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurarak, performansımızı ve kalitemizi her geçen gün bir adım ileriye götürüp firmamızın rekabet gücünü arttırmak,
3. Sürekli eğitim faaliyetleri ile çalışanlarımızın seviyesini yükseltmek,
4. Tüm çalışmalarımızda paydaşlarımızın faydasını dikkate almak ve sürdürülebilir faaliyetler yürütmek,
5. Çalışanlarımızın tüm yasal ve insani haklarını gözetmek,
6. Tüm çevre, işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili kanunların ve düzenlemelerin gerekliliklerini karşılamaktır.

 

kalite-ucgen

 

 

BELGELERİMİZ

 

brc-s ifs-s kosher-s ks-s ks-s

isletme-kayit-belgesi-s ks-s